wrapper

Флеш вести

Вторник, 14 Февруари 2017 00:21

Во Галичник на снегот искочи змија подолга од два метри!

На социјалните мрежи деновиве се појави снимка која е снимена на Галичник, и на неа е забележано смок, долг речиси два метри среде снег. 

Погледнете во продожение:

 

За нас

Радио Илинден е 24/7 часовно иселеничко Македонско радио од Мелбурн кое постои повеќе од 12 години. 

За било какви инормации можете да не контактирате во секое време на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

Лице за контакт: Дончо Ангелоски Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+61 403 111 815

Категории

  • Австралија
  • Политика
  • Економија
  • Живот
  • Став
  • Интервју
  • Спорт
  • Занимливости

Следете не на